Seferihisar Samos Genel Kurallar

a) Yolcu Pasaport, vize kontrollerinin yapılabilmesi, biletlerini teslim alabilmesi iÇin sefer saatinden en geÇ 1,5 saat önce check-in işlemlerini tamamlamak üzere Teos Marina iÇerisinde ki Samos Star Standında hazır bulunmalıdır. Check-in işlemleri sefer saatine yarım saat kala sona erer. Hafta sonları ve yüksek sezonda daha erken gelmeniz tavsiye edilir.

Yolcu hareket saatinden 15 dk. önce feribotta hazır bulunmak zorundadır.

Yolcularımız Liman sahası iÇerisinde Freeshop'ta geÇirdiği zamanı bu kurallara göre ayarlamakla mükelleftir.

2) AÇIK BİLETLER : AÇık biletlerin tarifeli sefere alınması sadece seferin uygunluğunda yapılabilmekte ve sadece Samos Star ofisleri tarafından gerÇekleştirilmektedir. AÇık biletlerin kapatılması iÇin hareketten en geÇ 3 gün önce bir Samos Star ofisi ile irtibata geÇilmeli ve bu hususta yolcu seyahatinden önce bilgilendirilmelidir.

•AÇık biletlerin tarifeli sefere alınması sadece seferin uygunluğunda yapılabilmekte ve sadece Samos Star ofisleri tarafından gerÇekleştirilmektedir. AÇık biletler aÇığa alındıkları tarih itibari ile 15 gün iÇinde kapatılmalıdırlar. AÇık biletin geÇerlilik süresi alındığı sezon iÇindeki son sefer gününe kadar geÇerlidir. Sezonun son seferine kadar kullanılmayan bilet otomatik olarak geÇerliliğini yitirir.
•AÇığa alınan biletleri, bileti kesen acente aÇığa alma tarihini imzalayıp ve kaşeleyip boarding üzerinde beyan etmelidir.