0
Sepetiniz Boş
Çeşme
0232
712 67 68

Sakız Adası Güney Ada Turu

 • Sakız Adası Güney Ada Turu

Size uygun hizmetler listelenmiştir. Satın almak istemiyor veya Rezerasyonu tamamlamak için“Sonraki Adım'a” tıklayınız..

Sonraki Adım
Kesin Hareket
 1. 12,0 -150,0 Yaş Arası Adult 20,0 €
  4,0 -12,0 Yaş Arası Child 10,0 €
  0,0 -4,0 Yaş Arası Infant 0,0 €

20,0

(97,40₺ )

'dan başlayan
fiyatlarla

 • DETAYLAR
 • FİYATLAR
 • GALERİ
 • SATIN AL

Sakız Adası Güney Ada Turu

Turumuz Sakız Adasında başlamaktadır...

Rehberimizin Check-in esnasında (Turumuzu online olarak aldıysanız lütfen Liman ofisimizde Rehberimizle görüşüp gemiye geçiniz.) belirttiği saate kadar şehir merkezinde serbest zaman geçirilir. Bu esnada alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

Saat 10:30'da  (yerel saat)Tur için en geç saat 10.20 de (yerel saat) aşağıdaki haritada 2 ile işaretlenmiş Rehberlerimizin sizi karşılayacağı Ertürk Turizm Sakız Adası Ofisi önünde  bulunulması gerekmektedir.

Zamanınızı en ekonomik kullanabildiğiniz ve rehberimizle adanın kültürünü, tarihini, adetlerini öğrenebildiğiniz bu turumuzda, adadan alabileceğiniz ünlü ve popüler ürünleri temin edebildiğiniz alışveriş imkanına sahip olacaksınız.

Rehber Eşliğinde ve Otobüsle Hareket ettikten sonra Aşağıdaki Köylere Turumuz başlar.

  Adanın güneyine; Narenciye bahçeleri ve armatörlerin yaşadığı köşkler ile ünlü KAMBOS bölgesinden geçerek başlıyoruz. Ardından İlk durağımız ARMOLIA;

  Armolia;   El seramikleriyle ünlü bu köyde dileyen yolcularımızın yörede el işçiliği ile yapılan hediyelik eşyaları alma imkanı bulacaklardır .Hemen yanında ise, Sakız ağaçlarının bulunduğu bölge olan Mastichoria' ya giriyoruz. Burada; Sakız ağaçlarının bakımı, hasatı ve mahsulü hakkında çok detaylı bilgiler alacaksınız. Sonra ki durağımız ise; masalsı Pyrgi köyü.

  PYRGI;  Tüm evlerin Geometrik desenlerle kaplı olduğu ünlü köy. Bu köyde ki gezimizin ardından köyün sevimli meydanında küçük bir kahve molası veriyoruz.Alışveriş için de zamana sahip olacaksınız. Pyrgi köyünden sonra ise ünlü labirent köy Mesta'ya geçiyoruz.

  MESTA – Muhteşem ortaçağ mimarisi ve görkemli Taksiarhis Kilisesi ile ünlü bu Antik ortaçağ köyündeki turumuzda zamanın içerisinde kaybolacaksınız. Turumuzu tamamladıktan sonra öğle yemeği için Mestanın limanı olan Limenas' da serbest zaman vereceğimiz bu liman kasabasını çok beğeneceksiniz. Turumuzun ardından Sakız limanına dönüş.

** Yolcu yoğunluğu ve ya Liman yoğunluğu nedeniyle hareket saati değişebilir.
**Otobüsle Olan tüm Tur boyunca köyler Türkçe Rehber eşliğinde yapılacaktır.
*Yemek Tur Bedeline Dahil Değilidir

Buluşma Noktası :
Liman Harita

Liman Harita

 • 12,0 -150,0 Yaş Arası Adult 20,0 € (97,40₺ )
  4,0 -12,0 Yaş Arası Child 10,0 € (48,70₺ )
  0,0 -4,0 Yaş Arası Infant 0,0 € (0,00₺ )

Genel

Sakız Adası Güney Ada Turu

Rezervasyon Özeti

Otel Pansiyon Tipi Tarih Oda Sayısı Kişi Sayısı
Gracian Castle Hotel Tam Pansiyon 22.10.2015 - 26.10.2015 1 2 Yetişkin

Misafir Bilgileri

 1. Kişi
 2. Kişi