Cumartesi Girişli 1 Gece Konaklamalı Tur

       

S A K I Z    A D A S I

 1 Gece - 2 Gün

 BİRİNCİ GÜN

Sabah saat 08:00 de Çeşme Ulusoy limanında buluşuyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından hızlı katamaranımız saat 09:00 da hareket edecektir. Yaklaşık 20 dakika sürecek keyifli bir yolculuğun ardından Sakız adası’ na varış.

Gümrük işlemleri ardından, limana yürüme mesafesi olan otelinize geçebilirsiniz.

Otele yerleşmenin ardından serbest zamana sahipsiniz.

Akşam yemeği taverna da alınacak olup, canlı yunan müziği eşliğinde unutulmaz bir gece yaşayacağız.

Deniz mahsullü menü ile adaya özgü tatlar deneyeceksiniz.(Ekstra 30€)

 

İKİNCİ GÜN

Sabah kahvaltısının ardından, check out işlemlerimizi tamamlayıp, valizlerimiz ile Ertürk Ofisinde buluşup,  Güney Ada Turu için rehberimiz eşliğinde otobüs ile hareket ediyoruz. 

Zamanınızı en ekonomik kullanabildiğiniz ve rehberimizle adanın kültürünü, tarihini, adetlerini öğrenebildiğiniz bu turumuzda, adadan alabileceğiniz ünlü ve popüler ürünleri temin edebildiğiniz alışveriş imkanına sahip olacaksınız.

Rehber Eşliğinde ve Otobüsle hareket ettikten sonra Aşağıdaki Köylere Turumuz başlar.

Adanın güneyine; Narenciye bahçeleri ve armatörlerin yaşadığı köşkler ile ünlü KAMBOS bölgesinden geçerek başlıyoruz. Ardından İlk durağımız ARMOLIA;

Armolia;   El seramikleriyle ünlü bu köyde dileyen yolcularımızın yörede el işçiliği ile yapılan hediyelik eşyaları alma imkanı bulacaklardır. Hemen yanında ise, Sakız ağaçlarının bulunduğu bölge olan Mastichoria' ya giriyoruz. Burada; Sakız ağaçlarının bakımı, hasatı ve mahsulü hakkında çok detaylı bilgiler alacaksınız. Sonra ki durağımız ise; masalsı Pyrgi köyü.

PYRGI;  Tüm evlerin Geometrik desenlerle kaplı olduğu ünlü köy. Bu köyde ki gezimizin ardından köyün sevimli meydanında küçük bir kahve molası veriyoruz. Alışveriş için de zamana sahip olacaksınız. Pyrgi köyünden sonra ise ünlü labirent köy Mesta' ya geçiyoruz.

MESTA – Muhteşem ortaçağ mimarisi ve görkemli Taksiarhis Kilisesi ile ünlü bu Antik ortaçağ köyündeki turumuzda zamanın içerisinde kaybolacaksınız. Turumuzu tamamladıktan sonra öğle yemeği için Mesta’ nın limanı olan Limenas' da serbest zaman vereceğimiz bu liman kasabasını çok beğeneceksiniz. Turumuzun ardından Sakız limanına dönüş.

                           

Dbl Oda da kişi başı : 69€

Single Oda                 : 81€

3.Kişi Farkı                 : 57€

Çocuk(4-12 yaş arası:40€

    Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz
 - Gidiş Dönüş Hızlı Katamaran Bileti

 -  2* Diana Hotel(Merkez) Konaklama / Kahvaltı
 -  Güney Ada Turu
 -  Türkçe Rehberlik Hizmeti
                    
 NOT: Taverna ekstra olup, ücreti 30€ dur.


15.12.2018 - 16.12.2018
1 Gece Konaklamalı
69,0 € 'dan itibaren